Investičné poradenstvo

AAAAAA

Či už sa ako nový investor/developer chystáte vstúpiť na slovenský trh priemyselných realít alebo rozšíriť svoju činnosť, náš špecializovaný investičný tím Vám poskytne nielen čísla, ale predovšetkým komplexný prehľad o trhu. Prinášať klientom skutočnú a trvalú hodnotu je totiž jedným z hlavných cieľov našej spoločnosti. Investovanie do výstavby projektov pre výrobu, skladovanie a logistiku vyžaduje širokú znalosť miestneho trhu a porozumenie jeho zákonitostiam. Naši odborníci na investície Vám poradia, ako sa rozhodnúť kvalifikovane, pretože obzvlášť v investíciách do realít platí, že nezáleží iba na tom, ako sa rozhodnete, ale čo Vám rozhodnutie prinesie. Nezáleží na tom, či uvažujete o predaji alebo kúpe jednej nehnunteľnosti alebo veľkého portfólia, naši profesionáli rýchlo zareagujú na zmeny na trhu, aby dosiahli najlepšie ceny a rýchlo a úspešne uzavreli transakciu.

Špecialisti JLL na investičný predaj rýchlo stanovia hodnotu Vášho majetku, efektívne ho predstavia na trhu a dosiahnu optimálny výsledok. Vďaka našim kontaktom na investorov celosvetového významu získate prístup k zaujímavým zdrojom kapitálu.

Pri akvizíciách zastupujeme kupcov, a to pri všetkých fázach transakcie - od poradenstva pri výbere nehnuteľnosti a lokality, cez zisťovanie detailných informácií o ponukách až k due diligence. Budete môcť ťažiť z vynikajúcich znalostí kapitálového trhu, celosvetových kontaktov na jeho najvýznamnejších aktérov, rovnako ako bohatých skúseností s vytváraním a realizáciou úspešných strategií prenájmu a správy nehnuteľného majetku. Vďaka tomu získate širšiu škálu možností, ako maximálne využiť hodnotu Vašej nehnuteľnosti a bezprostredný kontakt s aktuálnou situáciou na ktoromkoľvek realitnom trhu.

 

Medzi poradenské služby v oblasti investícií patrí:

01. Poskytovanie najaktuálnejších informácií o slovenskej ekonomike a trhu prostredníctvom:

Analýzy trhu

Štatistiky z trhu

Analýzy konkurencie

Prehľad transakcií

Prezentácia cien, nájomného a trendov v konkrétnych lokalitách vybraných pre investície

Prognózy budúceho vývoja trhu

02. Prezentácia ponúk a zaujímavých príležitosí k investícii.

03. Porovnanie lokalít a ocenenie nehnuteľného majetku.

04. Stanovenie investičnej stratégie pre určenie nájomného a komercializáciu nehnuteľností.

05. Poradenstvo ohľadne plánovania výstavby na pozemkoch a návrhov budov.

06. Due diligence (technický audit) pozemkov a budov.

07. Vyhľadávanie investičných partnerov pre akvizície.

08. Poradenstvo behom celého procesu predaja.

Funkcia dostupná až po prihlásení
Poslať URL tejto stránky priateľovi:
Nájsť priateľa:
*
Váš e-mail:
*
Pripomienky: