Investovanie na Slovensku

AAAAAA
...

Ak máte záujem o investovanie na Slovensku a hľadáte zaujímavé investičné príležitosti, radi Vám poradíme vo všetkých oblastiach týkajúcich sa Vašej investície. Nezáleží na tom, či hľadáte zelenú lúku alebo starší objekt v rekonštrukcii v zavedenej priemyselnej zóne, prípadne potrebujete postaviť štandardnú budovu či objekt na mieru pre expanziu Vášho podnikania v požadovanej lokalite.

Vďaka našim skúsenostiam a prístupu k obsiahlej databáze pozemkov a nehnuteľností v SR Vám vieme zaistiť bezkonkurenčný poradenský servis. Ak hľadáte spôsob, ako Vaše investovanie na Slovensku spojiť s finančnou podporou, poradíme Vám ako postupovať pri žiadaní o štátnu pomoc, či už formou investičných stimulov alebo čerpaním prostriedkov z fondov EÚ, a zároveň Vás budeme zastupovať pri všetkých fázach transakcie - od poradenstva pri výbere nehnuteľnosti a lokality, cez zisťovanie detailných informácií o ponukách až k due dilligence daného projektu. Pomôžeme Vám kvalifikovane sa rozhodnúť, ke
ďže práve pri investíciách do realít platí, že nezáleží iba na tom, ako sa rozhodnete, ale čo Vám rozhodnutie v budúcnosti prinesie.

Funkcia dostupná až po prihlásení
Poslať URL tejto stránky priateľovi:
Nájsť priateľa:
*
Váš e-mail:
*
Pripomienky: