Prípadové štúdie

AAAAAA

 

Jones Lang LaSalle bolo inštruované svojou nemeckou pobočkou a spoločnosťou Continental vyhľadať vhodný priestor o veľkosti 15,000 m2 pre Continental Slovensko v regióne Trenčín / Puchov. Z dôvodu rýchlej expanzie klienta, mal JLL tím špecificky vyhradený čas pre nájdenie vyhovujúcich priestorov.

Spoločnosť Jones Lang LaSalle bola poverená spoločnosťou Textil House relokáciou súčasného skladu do nových priestorov vo vybranej lokalite na západnom Slovensku. Hlavne dôvody relokácie – nevyhovujúce podmienky v súčasných priestoroch a potreba rozšírenia skladových priestorov.

DM Drogerie Markt, jeden z najvýznamnejších maloobchodných reťazcov, poveril spoločnosť Jones Lang LaSalle vyhľadaním nových skladových priestorov na západnom Slovensku a následne relokaciou súčasných priestorov. Hlavným dôvodom boli v prvom rade nevyhovujúce podmienky v súčasných priestoroch a rovnako potreba rozšírenia. Jedna z kľúčových požiadaviek bola možnosť expanzie priestorov v budúcnosti. V prvom kole klient potreboval 11,000 m2 skladových priestorov.

Funkcia dostupná až po prihlásení
Poslať URL tejto stránky priateľovi:
Nájsť priateľa:
*
Váš e-mail:
*
Pripomienky: