Pozemky na predaj - nájdite vhodný pozemok

AAAAAA

Hľadáte zaujímavé investičné príležitosti do majetku, ktorého hodnota je trvalá? V ktorom kraji Slovenska sa momentálne skrýva najväčší nevyužitý investičný potenciál? Tím JLL špecializovaný na investičné akvizície pozemkov radí investorom a expandujúcim firmám, kde je možné nájsť vhodný pozemok na predaj, ako sa pohybujú ceny, ktoré povolenia sú potrebné a ako je možné ich získať. Sme pripravení Vás aktívne podporiť, prípadne Vás plne zastupovať a presadzovať Vaše najlepšie záujmy pri vyjednávaniach s vlastníkmi pozemkov a úradmi. Získame potrebné dokumenty, zariadime zlúčenie jednotlivých parciel do jedného súvislého celku a skoordinujeme diskusiu o presných parametroch pozemkov a finančných otázkach.

Systematicky zhromaždíme všetky potrebné dokumenty, predložíme Vám stručný a prehľadný informačný balíček s možnými alternatívami a navrhneme ďalšie spoločné kroky. V spolupráci s oddelením riadenia projektov a výstavby (projektové manažérstvo) sa postaráme o stavebnú dokumentáciu, plány, energie a due diligence k Vášmu projektu.

Pozemky rôznych druhov

Nezáleží na tom, či hľadáte zelenú lúku alebo napríklad starší objekt na rekonštrukciu v zavedenej priemyselnej zóne, prípadne potrebujete postaviť štandardnú budovu či objekt na mieru po expanzii Vášho podnikania v požadovanej lokalite; vďaka získaným skúsenostiam a prístupu k obsiahlej databáze pozemkov v SR zabezpečíme bezkonkurenčný poradenský servis v ktorejkoľvek zo spomenutých oblastí.

Funkcia dostupná až po prihlásení
Poslať URL tejto stránky priateľovi:
Nájsť priateľa:
*
Váš e-mail:
*
Pripomienky: