Publikácie

Focus On Bratislava Focus On Bratislava
Focus On Bratislava
S radosťou Vám predstavujeme najnovšie vydanie publikácie Zacielené na Bratislavský región: trh priemyslu a logistiky, ktorá prináša krátke zhrnutie vývoja na trhu priemyselných nehnuteľností v Bratislavskom regióne počas prvých piatich ...
Trh s nehnuteľnosťami v Bratislave 1.štvrťrok 2016 Trh s nehnuteľnosťami v Bratislave 1.štvrťrok 2016
Trh s nehnuteľnosťami v Bratislave 1.štvrťrok 2016
Celková plocha moderných industriálnych priestorov v Slovenskej Republike v prvom kvartáli dosiahla úroveň 1.565 mil metrov štvorcových. Čo sa novej výstavby týka, na trh boli dodané tri nové projekty s ...
Trh s nehnuteľnosťami v Bratislave 2.štvrťrok 2014 Trh s nehnuteľnosťami v Bratislave 2.štvrťrok 2014
Trh s nehnuteľnosťami v Bratislave 2.štvrťrok 2014
Druhý štvrťrok tohto roka priniesol viac výstavby ako predchádzajúce tri mesiace dokopy. Je to dobré znamenie pokračujúceho a dokonca narastajúceho developmentu na slovenskom industriálnom trhu.
JLL je poverená zastupovaním spoločnosti Coca-Cola HBC Slovenská republika pri predaji výrobno-distribučného komplexu.
Výrobno-distribučný komplex spoločnosti Coca-Cola HBC Slovenská republika pri Piešťanoch je na predaj.  Tím oddelenia priemyselných nehnuteľností JLL bol poverený exkluzívnym zastupovaním spoločnosti pri predaji.
Slovenský realitný trh doposiaľ v roku 2015 preinvestoval 170 mil. eur
Slovenský realitný trh doposiaľ v roku 2015 preinvestoval 170 mil. eur
K tretiemu kvartálu 2015 dosiahol objem investícií do nehnuteľností na Slovensku úroveň cca 170 mil. eur. Dominantným segmentom je stále logistika a ľahký priemysel.

Publikácie