Sklady

regions

Warehouse space Bratislavský kraj

Najväčší rozvoj už dlho zaznamenáva širšie okolie Bratislavy, v okruhu do 40km od hlavného mesta. Podieľajú sa na tom najmä 3 kľúčové lokality okolo Bratislavy: Senec pozdĺž diaľnice D1 (severo-východne od Bratislavy), okolie diaľnice D2 vedúcej do Brna a Prahy (severo-západne od Bratislavy) a územie severne od Bratislavy medzi týmito dvomi diaľnicami.

Warehouse space Stredné Slovensko

Dôležitou udalosťou, ktorá potvrdila silnú pozíciu automobilového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, bola investícia kórejskej spoločnosti KIA Motors na severo-západe Slovenska – v Žiline. Región sa stal centrom následných investícií dodávateľov KIA.

Warehouse space Východné Slovensko

Východné Slovensko sa stáva zdrojom záujmu pre viacerých developerov a potenciálnych nájomcov, ktorí ťažia z rozvíjajúcej sa cestnej infraštruktúry. Región ma silnú tradíciu ťažkého priemyslu vďaka oceliarňam v Košiciach (U.S. Steel) a najnovšie aj vďaka Industrial Parku Kechnec, ktorý bol vybudovaný blízko Košíc.

Warehouse space Západné Slovensko

Jednou z najväčších investícií na slovenskom trhu bolo nepochybne rozhodnutie PSA Peugeot Citroen zriadiť svoju výrobu v Trnave. Immo Industry a J&T spoločne vybudovali Trnava Logistic Park, ktorý slúži ako zásobovací sklad pre spoločnosť PSA.

Mapa logistických parkov
Máte záujem obdržať mapu logistických parkov na Slovensku?