Výrobné haly na prenájom

Warehouse space Bratislavský kraj

Okolie diaľnice D2 bolo prvotne cieľom dodávateľov spoločnosti Volkswagen, ktorá sa v lokalite nachádza. Neskôr, Immo Industry Slovakia a J&T spoločne vybudovali DNV Logistics Park v blízkosti závodu Volkswagen a AIG/Lincoln vybudovali Autologic Park Lozorno (dnes už park v majetku českej investičnej spoločnosti CPI). Najnovšie k nim pribudol Point Park Bratislava od spoločnosti P3 a VGP Park Malacky od VGP. Táto lokalita jednoznačne prosperuje z blízkosti diaľnice D2, nakoľko poskytuje dostupnosť do českých miest ako je Brno a Praha, ale ...

Warehouse space Stredné Slovensko

Dôležitou udalosťou, ktorá potvrdila silnú pozíciu automobilového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, bola investícia kórejskej spoločnosti KIA Motors na severo-západe Slovenska – v Žiline. Región sa stal centrom následných investícií dodávateľov KIA. Najmä vďaka dobudovaniu rýchlostnej cesty medzi Bratislavou a Banskou Bystricou sa očakáva rozvoj v oblasti logistiky aj Bansko-Bystrického kraja. Predpokladáme, že lepšia infraštruktúra prispeje k väčšej zaujímavosti tohto regiónu.

Warehouse space Východné Slovensko

Východné Slovensko sa stáva zdrojom záujmu pre viacerých developerov a potenciálnych nájomcov, ktorí ťažia z rozvíjajúcej sa cestnej infraštruktúry. Región ma silnú tradíciu ťažkého priemyslu vďaka oceliarňam v Košiciach (U.S. Steel) a najnovšie aj vďaka Industrial Parku Kechnec, ktorý bol vybudovaný blízko Košíc. Východné Slovensko využíva ľahkú dostupnosť do Maďarska, Poľska, Ukrajiny a má vysoký potenciál stať sa logistickým jadrom východnej Európy.

Warehouse space Západné Slovensko

Nové logistické parky ako ProLogis Galanta, ProLogis Nové Mesto a IPEC Dubnica nad Váhom, ktoré sa nachádzajú v blízkosti diaľnice D1 medzi Bratislavou a Žilinou, potvrdzujú pozíciu Bratislavského kraja a Západného Slovenska ako lokalitu s najsilnejším skladovým a logistickým priemyslom na slovenskom trhu.

Mapa logistických parkov
Máte záujem obdržať mapu logistických parkov na Slovensku?